Al meer dan 45 jaar organiseert het CJV Vlaardingen de intocht van Sinterklaas. De enige reden dat wij met elkaar de aankomst van de Sint zo feestelijk kunnen vieren komt door de steun van het bedrijfsleven, winkeliers, particulieren, fondsen en gemeente. Deze Vrienden van de Sint zijn de hofleveranciers van Sint in Vlaardingen!
Wilt u ook een bijdrage leveren aan dit prachtige feest? Neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken: sint@cjvvlaardingen.nl
Dit jaar geen mooie intocht van Sinterklaas in ons mooie Vlaardingen.
Maar mede dank zij onze vrijwilligers en onderstaande organisaties, hebben wij de filmpjes en
de foto’s van de afgelopen jaren nog.
Ook al is er geen intocht in Vlaardingen dit jaar kunnen alle inwoners van Vlaardingen en omstreken nog heerlijk nagenieten.
De Sinterklaasintocht had CJV Vlaardingen nooit kunnen realiseren zonder onderstaande sponsoren en onze vrijwilligers.
Wij hopen dat jullie er allemaal weer bij kunnen zijn, volgend jaar.